سفر آغاز یک راه است، گذاری نرم و آرام است، سفر روئیدن تک غنچه‌ای از آشنائیهاست.

راهنمای نصب کلایمر سطلی


هنگام نصب یک کلایمر سطلی ، مهم است که به یاد داشته باشید که این یک قطعه حیاتی از تجهیزات در جریان فرآیند است که نیاز به توجه به جزئیات در هنگام نصب دارد. نصب نادرست می تواند منجر به ناکارآمدی، خرابی تجهیزات و سایش زودرس شود. در طی چندین دهه تجربه، FEECO مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای اطمینان از مونتاژ و نصب صحیح هر کلایمر ایجاد کرده است. با این حال، قبل از بررسی این مراحل، لازم است آناتومی تجهیزات را درک کنید.

یک کلایمر سطلی را می توان به چندین جزء تقسیم کرد: مجموعه سر، مجموعه های میانی، مجموعه چکمه، و مجموعه سطل و تسمه/زنجیره.


مجمع سر


مجموعه سر نیروی محرکه یک کلایمر سطلی است. این مجموعه شامل موتور محرک، کاهنده دنده، قرقره سر، یاتاقان غلتکی، لوله تخلیه و صفحه گلو است. این زیرمجموعه همیشه آخرین موردی است که نصب می شود، با این حال، مهم است که اطمینان حاصل شود که لوله تخلیه به درستی قرار گرفته است. بخش بالایی محافظ پس از نصب تمام اجزا برای نصب مجموعه سطل و تسمه / زنجیر برداشته می شود.


مجمع میانی


مجموعه میانی اساساً یک کفن ساده است که برای محافظت از دهانه بین مجموعه های سر و چکمه استفاده می شود. در اکثر کلایمرهای سطلی، چندین مجموعه میانی وجود دارد و همه یکسان هستند. هر مجموعه شامل چهار تکیه گاه گوشه سازه ای برای استحکام، و همچنین فلنج های پیچ و مهره ای سنگین برای تراز مناسب هر جزء است. این طراحی باعث می شود ارتفاع های سفارشی و یک قطعه تجهیزات بسیار بادوام وجود داشته باشد.


مونتاژ بوت


مونتاژ بوت در فرآیند نصب بسیار مهم است. این اولین کامپوننت نصب شده است و بیشترین توجه را می طلبد. این مجموعه شامل برداشتن (تنظیم کشش تسمه/زنجیره)، قرقره چکمه، یاتاقان غلتکی و لوله ورودی (ممکن است صفحه گلوگاهی در کلایمرهای سبک پیوسته مورد نیاز باشد). مونتاژ چکمه که با تکیه گاه های ساختاری اضافی طراحی شده است طوری طراحی شده است که به عنوان نقطه نصب پایه کلایمر دو برابر شود. این مجموعه همچنین مجهز به پانل های دسترسی قابل جابجایی و درب ها برای تنظیم اولیه و همچنین تعمیر و نگهداری معمول است.


مونتاژ سطل و زنجیر


مجموعه سطل و زنجیر گزینه ای است که در کلایمرهای گریز از مرکز یا پیوسته وجود دارد. هر سطل در سوراخ های نصب مربوطه به زنجیر سوار می شود و با سخت افزار مشخص شده به هم متصل می شود.


مونتاژ سطل و کمربند


مونتاژ سطل و تسمه گزینه ای است که در کلایمرهای گریز از مرکز یا پیوسته وجود دارد. هر سطل در سوراخ های نصب مربوطه به تسمه سوار می شود و به همراه سخت افزار مشخص شده بسته می شود.

سلب مسئولیت: در حالی که متن زیر یک نمای کلی در مورد نصب اجزای کلایمر سطلی ارائه می دهد، نصب فقط باید تحت نظارت یک مهندس خدمات FEECO انجام شود. مهندس سرویس یک حرفه ای آموزش دیده است که از مونتاژ و عملکرد صحیح همه اجزا اطمینان حاصل می کند. نصب تجهیزات بدون متخصص خدمات FEECO در محل می تواند منجر به نصب نادرست یا آسیب دیدن تجهیزات شود و حتی ممکن است ضمانت سازنده را باطل کند. مهندسان سرویس در FEECO همچنین در مورد رویه های ایمنی مناسب آموزش دیده اند و گواهینامه لازم را دریافت کرده اند که همیشه باید هنگام نصب کلایمر سطلی رعایت شود.

راهنمای نصب کلایمر سطلی


مونتاژ بوت

 • با پیچ های لنگر به طور ایمن روی زمین یا یک پد بتنی نصب کنید.
 • مونتاژ را شیم کرده و تنظیم کنید تا کاملاً صاف و یکدست شود. از آنجایی که این نقطه شروع کلایمر است، هرگونه عدم دقت با افزایش ارتفاع تشدید خواهد شد.
 • پس از تراز شدن مونتاژ بوت و آلو، دوغاب در اطراف پایه ریخته می شود. این پشتیبانی اضافی ایجاد می کند و هر شکافی را که ممکن است وجود داشته باشد را مهر و موم می کند.


مونتاژ میانی

 • تمام اجزای کلایمر FEECO با فلنج های پیچ مطابق طراحی شده اند. هنگام نصب بخش های میانی، فلنج ها را تراز کرده و با استفاده از سخت افزار مشخص شده آنها را به هم بچسبانید.
 • بررسی های دوره ای سطح و آلو نیز باید انجام شود.
 • مهاربندی یا اتصال به سازه ساختمان هر 20 فوت لازم است.


مونتاژ سر

 • فلنج پیچ را با مجموعه میانی قبلی تراز کنید و با استفاده از سخت افزار مشخص شده به هم بچسبانید.
 • بخش بالایی محافظ/پوشش را بردارید.


مجموعه سطل و تسمه / زنجیر

 • با استفاده از سخت افزار مشخص شده، سطل ها را از طریق سوراخ های نصب تعیین شده به کمربند یا زنجیر ببندید.
 • با برداشتن قسمت محافظ بالای مجموعه سر، یک کابل یا زنجیر کلایمر را به چکمه وارد کنید.
 • با استفاده از این کابل، مجموعه سطل و تسمه/زنجیر را از طریق کلایمر، در اطراف قرقره سر، بلند کرده و به سمت صندوق عقب برگردید.
 • بسته به زنجیر یا تسمه، دو سر را به هم وصل کرده یا به هم متصل کنید.


راه اندازی اولیه

 • صفحات گلو را تا جایی که ممکن است دورتر از سطل جمع کنید (پس از انجام تمام تنظیمات اولیه، این صفحات باید ½ اینچ فاصله داشته باشند).
 • با گزینه تسمه، باید به طور متوسط ​​​​2٪ کشش کمربند در هنگام راه اندازی اولیه در نظر گرفته شود. محل برداشت که روی مجموعه بوت قرار دارد، جایی است که می توان این تنظیم را انجام داد.
 • با گزینه زنجیر باید حرکت زنجیر 1 اینچی بدست آید. باز هم، این تنظیم را می توان در زمان برداشت انجام داد.


در FEECO، ما به نحوه طراحی، تولید و نصب تجهیزات خود افتخار می کنیم. مهم است که مطمئن شویم تجهیزات ما به درستی مونتاژ شده و با پتانسیل کامل خود کار می کنند. در حالی که ما یک راهنمای نصب کلی در بالا ارائه کرده ایم، به همین دلیل است که یک مهندس خدمات FEECO باید همیشه برای نظارت بر نصب و راه اندازی اولیه هر کلایمر سطلی حضور داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر، یا برنامه ریزی یک مهندس خدمات برای نصب در محل، امروز با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید .÷

کوه عینالی

کوه عینالی

عون بن علی که عینالی و عینال–زینال نیز خوانده می‌شود، کوه و آرامگاهی بر فراز رشته‌کوه سرخاب در شمال شهر تبریز است. از نظر تاورنیه در سفرنامهٔ خود، پیش از...

هتل بیاز کوگو استانبول

هتل بیاز کوگو استانبول

هتل بیاز کوگو استانبول هتل بیاز کوگو استانبول در منطقه تاریخی بایزید واقع شده و جزء هتل های 3 ستاره استانبول می باشد. این هتل مجموعا 40 اتاق دارد و...

معرفی هتل آتلانتیس دبی

معرفی هتل آتلانتیس دبی

هتل آتلانتیس پالم در جزیره نخل جمیرا واقع شده است ، این هتل لوکس 5 ستاره دارای ساحل شنی اختصاصی با چشم اندازی زیبا ‏و فوق العاده از خلیج فارس...

معرفی زرد کوه

معرفی زرد کوه

زرد کوه بختیاری با حداکثر ارتفاع بیش از ۴۲۰۰ متر دومین کوه زاگرس از نظر ارتفاع (پس از دنا) است. این کوه در نزدیکی کوهرنگ در استان چهار محال و...

معرفی کوه سهند

معرفی کوه سهند

سهند نام قله‌ ای در جنوب شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی است.ارتفاع کوه سهند از سطح دریا 3695 متر می‌باشد و مخروطی بسیار پهن و گسترده دارد که از...

معرفی روستای تاریخی کندوان

معرفی روستای تاریخی کندوان

کندوان در اصل یکی از روستا های استان آذربایجان شرقی است ، که در دهستان سهند بخش مرکزی شهر ستان اسکو واقع شده‌ است . این روستا دارای جاذبه‌ های...

معرفی باغ وحش ها

معرف آبشارها

معرفی جنگل ها

معرفی بهترین مکانهای تاریخی

آخرین رپورتاژ ها

گزینه هایی برای حلقه های نامزدی مقرون به صرفه برای بسیاری از زوج ها، حلقه نامزدی یک هزینه هنگفت...

داشتن ابروهای زیبا تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره افراد دارد و زیبای صورت به خصوص چشم‌ها را دو...

راهنمای اجاره خودرو برای سفر به شهر یزد یکی از مشهورترین و زیباترین شهرهای ایران، یزد می باشد....

  بهترین زمان برای ارسال پست در شبکه های اجتماعی دقیقا چه زمانی است؟   این یک سوال قدیمی است....

کشور ترکیه یکی از محبوب­ترین مکان ها بین گردشگران برای سفر و تفریح است، و شهر استانبول با انواع...

در بسیاری از گاراژها، فروشندگان وسایل نقلیه، فروشگاه های تایر و لاستیک خودروها سیستم های نگهداری...